+421 484 133 571 ekon. a informačné oddelenie

Cetech
Plavecká štafeta a Horehronské hry 2019

Plavecká štafeta

Dňa 27.9.2019 sa naši žiaci zúčastnili plaveckých pretekov. Darilo sa predovšetkým žiakom 1.stupňa , ktorí sa umiestnili na 3.mieste v plaveckej štafete na 4 x 50 metrov. Reprezentovali nás : L. Adamová, L. Schneider, M. Šedivec a D. Ďurovec. Srdečne im gratulujeme.

Horehronské hry

Aj tento rok sa naši chodci zúčastnili Horehronských hier, kde získali pekné umiestnenia. K. Zámečníková skončila na 2. mieste, M. Lapinová na 5. mieste v kategórií ml. žiačok. R. Zámečník 1. miesto v kategórií ml. žiakov. Ďakujeme im za reprezentáciu školy a srdečne gratulujeme.

viac vo fotoalbume tu: http://www.zsjgtbb.sk/sk/fotoalbum/plavecka-stafeta-a-horehronske-hry-2019

Viac informácií
Pracovné stretnutie s členmi RÚZ, MŠVVaŠ, ŠPÚ, magistrátu hlavného mesta Bratislava a mesta B.B.

Dňa 23. septembra 2019 sa v priestoroch Centra Techniky konalo pracovné stretnutie s členmi RÚZ, MŠVVaŠ, ŠPÚ, magistrátu hlavného mesta Bratislava a mesta Banská Bystrica s cieľom spustenia nového národného projektu, na ktorom aktívne participujeme a ktorého budeme súčasťou.

viac vo fotoalbume: https://cetech.sk/fotogaleria/pracovne-stretnutie-s-clenmi-ruz-msvvas-spu-magistratu-hlavneho-mesta-bratislava-a-mesta-banska-bystrica/

BEŽIA CELÉ PODLAVICE 2019

Z dôvodu nepriaznivého počasia sa športové podujatie presúva na jarné mesiace

Exkurzia v CERNe

CERN – najväčší a najvýkonnejší urýchľovač častíc na svete. Kto by to nechcel vidieť?  Jakub MaňkoMatej Púchy mali tú možnosť ísť na poznávací zájazd do Švajčiarska za výborné výsledky v olympiádach a úspešnú reprezentáciu školy.

viac vo fotoalbume http://www.zsjgtbb.sk/sk/fotoalbum/cern

Európska noc výskumníkov

Žiaci 6. a 7. ročníka sa dňa 27. 9. 2019  zúčastnili  Festivalu  vedy Európska noc výskumníkov. Hlavným cieľom festivalu  bolo zvýšenie záujmu žiakov o štúdium prírodných vied a technických smerov na stredných a vysokých školách.

Poplatok za školský klub

Informácie

o úhrade poplatku za školský klub

Dotácie na školské pomôcky

OZNAM  PRE  RODIČOV

o spôsobe poskytnutia dotácie

na školské potreby

na I. polrok školského roka 2019/2020

CERTIFIKÁT OCENENIE

úspešné absolvovanie celoročného vzdelávacieho programu Školy za demokraciu v šk. roku 2018/2019

Projekt VZDELANIE JE BUDÚCNOSŤ

V rámci projektu " Vzdelanie je budúcnosť " sa žiaci Nina Števulová, Sofia Potančoková, Richard Potančok, Šimon Štellmach a Michal Grman zúčastnili finále, ktoré sa konalo 25.4.2019 v historickom centre mesta Banská Bystrica a jej najbližšom okolí. Obsadili 3. miesto za čo im srdečne gratulujeme.

Celoštátne kolo Technickej olympiády 2019

Dňa 3.5.2019 sa v priestoroch Centra techniky uskutočnilo celoštátne kolo Technickej olympiády. Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme. Viac v sekcii fotoalbumy na stránke www.cetech.sk

RTVS v CeTech-u hlavné správy a ranné správy 21.3.2019

RTVS opäť v našom Centre Techniky. Nájdete v archíve RTVS 21.3.2019 ranné správy.

Ocenenia pre školu

ocenenie