
Petra Schneider z 8.A a Juraj Bobák z 9.B nás reprezentovali na Celoslovenskom kole Technickej olympiády, ktoré sa konalo v dňoch 6. 5. – 7. 5. 2026 v Nitre. Na olympiáde súťažili dvojčlenné tímy z ôsmich krajov Slovenska. Naši súťažiaci obsadili pekné štvrté miesto.
Chceli by sme vám vyjadriť obrovskú vďaku za skvelú reprezentáciu školy. Vaše nasadenie, vedomosti, šikovnosť a skvelé výsledky sú inšpiráciou pre nás všetkých. Sme hrdí na to, že máme takých šikovných žiakov.
Dokázali ste, že patríte k najlepším.
Ďakujeme za tento skvelý úspech!





