Korčuliarsky kurz

Posledný novembrový týždeň v dopoludňajších hodinách sa naši prváci a prípravkári zúčastnili kurzu korčuľovania. Na zimnom štadióne sa všetci zhostili svojej pohybovej aktivity statočne a bojovali s tvrdým ľadom ako sa patrí. Mnohí z prváčikov sa postavili na korčule prvýkrát. Iní sa výborne zdokonalili a ukázali svojim spolužiakom, že aj toto sa dá zvládnuť. Okrem toho urobili niečo aj pre svoje zdravie.

Všetkým prváčikom, aj prípravkárom patrí veľká pochvala za zvládnutie tohto kurzu.

Poďakovanie patrí milým trénerom, ktorí našich korčuliarov počas celého týždňa povzbudzovali a pomáhali im prekonať prvé prekážky na ľade. Taktiež aj rodičom, ktorí si našli čas a prišli nám pomôcť s viazaním korčúľ.